חברת הסעות בנתניה

חברת משי הסעות מספקת חוויית נסיעה בטוחה ומפנקת לעובדים ולמנהלים באזור השרון ובמרכז; וכן שירותי הסעות לימי גיבוש, לאירועים מיוחדים או לטיולים בכל רחבי הארץ. כמו כן, מקצה החברה חלק מפעילותה לטובת הסעת תלמידים לפעילויות חוץ שונות.

החברה נוסדה בידי איציק חכמון ביוני 2002. מאז הקמתה מעניקה החברה שירותי הסעה למאות לקוחותיה, שנעזרים בה כזרוע קבועה להסעות, או מזמינים את שירותיה שוב ושוב על פי צורך. 

לקבלת הצעת מחיר מהירה

חברת הסעות משי הסעות

חברת משי הסעות מספקת חוויית נסיעה בטוחה ומפנקת לעובדים ולמנהלים, הסעות פרטיות, הסעת אנשי עסקים, הסעות בשרון ובמרכז, וכן שירותי הסעות לאירועים מיוחדים או הסעות לטיולים בכל רחבי הארץ. כמו כן, מקצה החברה חלק מפעילותה לטובת הסעת תלמידים לפעילויות חוץ שונות.

החברה נוסדה בידי איציק חכמון ביוני 2002 בנתניה. מאז הקמתה מעניקה החברה שירותי הסעות בנתניה, הסעות בשרון והסעות במרכז למאות לקוחותיה, שנעזרים בה כזרוע קבועה להסעות עובדים, הסעת אנשי עסקים, הסעות פרטיות או מזמינים את שירותיה שוב ושוב על פי צורך. 

לקוחות שירותי ההסעות שלנו מספרים את הסיפור שלנו הכי טוב!

חברת הסעות שנותנת לכם יותר

הגמישות שלנו היא הפתרון שלכם

הסדרי היקשרות גמישים בהתאמה לסידורי העבודה הדינמיים, דיוק בזמני הנסיעות על פי צורך, מציאת פתרונות למספר הנוסעים באמצעות צי רכבים מגוון ועוד.

בטיחות היא נקודת הפתיחה לכל נסיעה

בדיקות בטיחות קבועות ומחמירות לצי הרכבים, ריענון נהיגה תקופתי לנהגים, הקפדה על מסגרת של שעות נהיגה לכל נהג, ביטוחי נוסעים בכיסוי נרחב ועד לביטוח חבות מעביד ועוד.

חוויית נסיעה מפנקת ונוחה

צי רכבים מאובזר בדגש על שדרוג ועל חידוש מתמיד, כדי שהדרך שלכם תהפוך לחוויה מפנקת ומהנה.

שומרים על קשר אישי

ההתייעלות והקִדמה בכלי התחבורה ובשיטות ההתקשרות אינם באות על חשבון החיוך והקשר האישי שלנו עם הנוסעים – בנסיעות קבועות ואקראיות.

לקוחות ממליצים

"התיאום והמקצועיות של חברת משי הסעות בניהולו של איציק הייתה מהגבוהות ביותר אל מול חברות הסעה אחרות עמן אנו פועלים. אני רוצה להמליץ על חברת משי הסעות כחברה מובילה ומקצועית בתחומה"

זהבה וקנין – פנימיית אורט ליבוביץ'

ברצוני לציין את שביעות רצוני המלאה מרמת השירות הגבוהה לה אנו זוכים מחברת "משי הסעות", הבאה לידי ביטוי בבטיחות הנסיעה לחניכי העמותה: דיוק בזמנים, גמישות תפעולית לשינויים, מקצועיות, ניקיון ותקינות רכבים, יחס חם ושירות אדיב. לאור פעילותנו עם חברות הסעה רבות ברחבי הארץ והיכולת לקיים השוואה בנושא, חשוב להדגיש שרמת השירות, התיאום והמקצועיות של חברת "משי הסעות" בניהולו של מר איציק היתה מהגבוהות ביותר אל מול חברות הסעה אחרות עמן אנו פועלים. הריני להמליץ על חברת "משי הסעות" כחברה מובילה ומקצועית בתחומה.
בני וקנין
מנכ"ל עמותת זיו נעורים
ברצוני להביע את הערכתי על שירותי ההסעות של חברת משי הסעות. מזה כחמש שנים אנו נהנים משירות הסעות מצוין, בטוח ואמין. האדיבות, החביבות, מאור הפנים והרגישות שלך לחניכים ולצוות כאחד, ההסעות הנעימות, העמידה בזמנים וההתמצאות בדרכים - כל אלה מעידים על המקצועיות והאנושיות שלך. נכונותך לתת שירות גם בהתאמה לצרכי המערכת, לעיתים בשינויי לו"ז בהתראה קצרה - ראויים לשבח. יישר כח!
טייר אביטל
מנהלת פנימיית אורט נתניה

הסעות בנתניה

הסעות פרטיות בנתניה

החברה משקיעה משאבים רבים באבטחת צי הרכבים המגוון ובבקרה על איכותם ותקינותם של כלי התחבורה; ולצד זה מקפידה על הכשרה ועל ריענון חוקים ונהלי תנועה בקרב הנהגים.
החברה לוקחת על עצמה את האחריות לערנותם ולרעננותם של הנהגים בזמן המשמרת, ומקפידה לאזן בין שעות עבודה לבין שעות מנוחה כבסיס לנסיעה בטוחה.

צי הרכבים של חברת משי הסעות כולל סוגים שונים של רכבי הסעות, אשר מאפשרים לחברה לתת מענה זמין לכל פניה מבחינת היקף הנוסעים, שעות הפעילות והיעדים ברחבי הארץ.

שירותי הסעות בנתניה

החברה מקפידה לשמר את כלי התחבורה ברמת איכות גבוהה מבחינה תפקודי מנוע ומכניקה לצד שמירה על רמת פנים הרכב ומושבי הנוסעים – וזאת במטרה לספק לנוסעים חוויית נסיעה מפנקת, נוחה ונעימה.

שם החברה משי הסעות הורכב מאותיות שמות ילדיו של הבעלים, איציק חכמון; שמתייחס לבחירתו כהכרזה על כוונותיו ועל התחייבויותיו כלפי נוסעיו, בדיוק כפי שאב דואג לילדיו – להביאם בבטחה לנקודת היעד בחוויה מפנקת ובנוחות מלאה.

מי אנחנו

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית מוסן מנת. גק ליץ להאמית קרהשק סכעיט.

השאיפה שלנו

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית מוסן מנת. גק ליץ להאמית קרהשק סכעיט.

מה אנחנו עושים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית מוסן מנת. גק ליץ להאמית קרהשק סכעיט.

"אני מאמינה שהכל קורה מסיבה מסוימת. אנשים משתנים, כדי שתלמד להרפות, דברים משתבשים כדי שתעריך אותם כאשר הם בסדר. אתה מאמין לשקרים כדי שבסופו של דבר תלמד לא לסמוך על אף אחד חוץ מעצמך, ולפעמים דברים טובים מתפרקים כדי שדברים טובים יותר יוכלו להתחבר יחד."
רונית כהן
מעצבת גרפית
משתמשים
לייקים
שיתופים
פרסים

הלקוחות המרוצים שלנו

דילוג לתוכן