הסעות

חווית נסיעה בטוחה ומפנקת

משי הסעות מגמישה את שירותי ההסעות בהתאם למציאות המשתנה ולצורכי לקוחותיה, נסיעות קבועות או חד־פעמיות, ומובילה את הנוסעים לכל נקודה ברחבי הארץ. היעד שלנו היא להביאכם בבטחה – ללא פשרות – ובנוחות בעזרת נהגים מיומנים וצי רכבים מפנק, שמותאם לכל דרישה.  

הסעות עובדים

לפרטים >>

הסעות עובדים

לפרטים >>

הסעות לאירועים

לפרטים >>

הסעות לאירועים

לפרטים >>

הסעות לים המלח

לפרטים >>

הסעות לים המלח

לפרטים >>

הסעות לטיולים

לפרטים >>

הסעות לטיולים

לפרטים >>

הסעת אנשי עסקים

לפרטים >>

הסעת אנשי עסקים

לפרטים >>

הסעות למוסדות

לפרטים >>

הסעות למוסדות

לפרטים >>

חברת משי הסעות

שירותי הסעות בדרכי המשי

חברת משי הסעות מספקת חוויית נסיעה בטוחה ומפנקת לעובדים ולמנהלים באזור השרון ובמרכז; וכן שירותי הסעות לימי גיבוש, לאירועים מיוחדים או לטיולים בכל רחבי הארץ. כמו כן, מקצה החברה חלק מפעילותה לטובת הסעת תלמידים לפעילויות חוץ שונות.

החברה נוסדה בידי איציק חכמון ביוני 2002. מאז הקמתה מעניקה החברה שירותי הסעה למאות לקוחותיה, שנעזרים בה כזרוע קבועה להסעות, או מזמינים את שירותיה שוב ושוב על פי צורך. 

הסעות לחברות במסלול קבוע

בהתאם לסידורי עבודה קבועים מתאימה משי הסעות את כלי התחבורה שמובילים עובדים ומנהלים למקום עבודתם – מסרו לנו את המידע הכולל על צורכי הנסיעה הקבועים, ואנחנו נתייצב לפני הזמן במקום האיסוף, כדי שתוכלו לצאת לדרך במועד המדויק. בנוסף, בדרך נבחר עבורכם את המסלולים המהירים ונסיע אתכם בבטחה ליעד.

הסעות לחברות בתזמון משתנה

המציאות המשתנה דורשת גמישות. בהתאם לכך אנו מתאימים את כלי התחבורה ואת לוז הנסיעות שלנו לצורכי החברות – אין כל צורך להתחייב לחבילת הסעות קבועה!
באפשרותנו להתאים לכם חבילה ייחודית שתענה על צורכי הסעה גמישים ומשתנים; לצד הערכים הטמונים בשירות המלא שלנו – זמינות, עמידה בזמנים, שירות מחויך, איכות נסיעה, ביטחון ונוחות מפנקת.

הסעות לאירועים ולימי גיבוש

פסקי זמן לעובדים ולמנהלים הם ה"דלק" שמניע את המוטיבציה בחברה; ואנחנו נפנק אתכם בהסעה לכל יעד ברחבי הארץ. בהתאם לתוכנית הפנאי של החברה ובהתאמה ללוח האירועים, נעמיד לרשותכם צי רכבים מפואר, שיפתח ויסיים את המאורע עם תחושה של טעם טוב לנוסעים.

הסעות VIP

איסוף מבקרים מחו"ל, סיורים במפעלים או באתרי תיירות ועוד – מענה של מלכות על הכביש לאורחים או למכובדים. כולנו יודעים שחלק מהערך של הסיור או הטיול מתחיל ומסתיים בשירותי הסעה VIP.
משי הסעות מחזיקה בצי רכבים בדירוג איכות גבוה, ושומרת על הרמה המקצועית בטיפול ברכבים ובבקרה מתמדת.

דילוג לתוכן