רכב הסעות מפואר

הסעות VIP

משי הסעות תשמח לספק לכם שירותי VIP תוך שימוש ברכבים מפנקים. חווית הנסיעה מעולם לא הייתה טובה יותר – עם שירותי היוקרה של משי הסעות מיניבוסים.

אם יש לכם אורחים חשובים מהארץ או מחו"ל, או שאתם אנשי עסקים ואתם רוצים רכב מפנק ומאובזר במיוחד, אנו במשי הסעות יכולים להציע לכם הסעת VIP ברכבים מפנקים עם ליווי אישי ואדיב, כך תוכלו לנצל את זמן הפקקים לענייני עבודה.

רכב הסעות מפואר - תוכן עניינים

הסעות יוקרה – נוחות מקסימלית

הסעות VIP מיועדות לאותם רגעים בהם נחוצה לכם נוחות מקסימלית ויוקרה. אם תרצו לקבל פני אורח חשוב בשדה התעופה, חברת משי הסעות תספק לכם את הרכב המתאים יחד עם נהג מקצועי, ייצוגי ואדיב. הסעות אמנים ו VIP נהוגות בכל רחבי העולם. אורחים חשובים ואנשי עסקים אשר מגיעים מחו"ל מצפים למצוא רכבים מרווחים ונוחים, שירות אדיב ונסיעה בטוחה. השירות מתאים לאיסוף בשדה התעופה, נסיעות קצרות או ארוכות ברחבי הארץ וליווי אישי על פני ימים שלמים. הנהג ילווה את הנוסעים תוך דאגה לנוחות הנסיעה ורווחתם.

שירותי הסעה VIP יאפשרו לכם לישון בשקט, האורחים שלכם נמצאים בידיים טובות. רכבי ה- VIP של משי הסעות מאוד נוחים. את זמן הנסיעה יוכלו האורחים לנצל לשינה טובה, עבודה או קריאה. השירות מנוהל תוך הקפדה על סטנדרטים בינלאומיים של איכות ושירות ללקוח.

שירותי הסעות VIP – מגוון רכבים ושירותים

■ רכבים מפנקים ומאובזרים
■ עמידה בזמנים
■ ניצול זמן הפקקים לצרכי עבודה
■ ליווי אישי ואדיב
■ הגעה בבטחה

הסעות לעובדים

מזה שנים רבות שהעובדים והעובדות נמצאים במרכז, וערכה של החברה נמדד לא פעם בזכות יכולותיה לספק להם תנאי עבודה נוחים ורווחה. מנכ”לים, סמנכ”לים, מנהלי מחלקות ו מנהלי כוח אדם – משקיעים מחשבה ומשאבים רבים כדי לייצר עבורם את התנאים הללו, מתוך הבנה שהשקעה כזו תוביל להגברת המוטיבציה במקום העבודה. בכלל ההטבות נמצאת במיקום גבוה הסעת עובדים מביתם למקום העבודה ולכיוון השני.

החשיבות המסתתרת מאחורי המחווה, שפשוטה כל כך ליישום, הוא הרבה מעבר להתניידותם של העובדים והעובדות מנקודה A לנקודה B, וטומנת ערכים רבים שנזקפים לחברה.
אגב, הסעת עובדים אינה כרוכה בפרוצדורה מורכבת, לפרטים ניתן לפנות למשרדי משי הסעות

רכבי יוקרה לאנשי עסקים

אנשי עסקים הם כאלו שיש להם הרבה על הראש. לא לחינם אנו שומעים מהם לעתים את המשפט “זמן שווה כסף”. מאחר ואף איש
עסקים לא מעוניין לבזבז סתם כך זמן יקר, הרי שהוא מבין היום עד כמה שירות ברמה גבוהה של שירות הסעות אנשי עסקים הוא כזה שיש לו ערך רב ותמורה אמיתית ומובהקת לסכום הנדרש.

החל מרמת נוחות שלעתים קשה לתאר אותה במילים ועד לניצול מרבי של זמן העבודה בתוך רכב מפואר, יכול כל איש עסקים להבין שעשה צעד חכם כשנעזר בשירות זה שמציעה חברת משי הסעות. אין ספק שמדובר בהנאה רבה שיכולה לבוא לידי ביטוי גם באירוח אנשי עסקים או בפגישת עבודה בתוך רכב יוקרה שנע לנקודה המבוקשת.

משי הסעות
טופס פניה מהירה

הסעות מיניבוס - Mercedes מיטב האיבזור לנסיעה מפנקת

 • 16 מקומות ישיבה
 • מערכת למניעת תאונות
 • מערכת שמע הכוללת DVD ומיקרופון למדריך מלווה
 • כסאות נוחים ומתכווננים עד למצב שכיבה
 • מקרר שתיה קרה לרווחת הנוסע

הסעות מיניבוס - Iveco נסיעה במחלקה ראשונה

 • 19 מקומות ישיבה
 • מערכת למניעת תאונות
 • מערכת שמע הכוללת DVD ומיקרופון למדריך מלווה
 • מערכת ישיבה מפוארת
 • כסאות נוחים ומתכווננים עד למצב שכיבה
 • אפשרות לטעינת מכשירים סלולרים לצד כל מקום ישיבה.
 • מקרר שתיה קרה לרווחת הנוסע
דילוג לתוכן