לשלוח את הילדים בראש שקט

דאגותיו של כל הורה באות לידי ביטוי בצורות שונות במהלך חייו של הילד. אך בשנות הגן ובית הספר, אנו בהחלט יכולים לראות כיצד מדובר בדאגה גדולה לגבי הגעה בטוחה של ילד וילדה לכל מוסד חינוכי אליו הם נשלחים כל בוקר. דאגה זו חייבת לקבל מענה מסודר ואחראי בדמותן של הסעות בתי ספר ומוסדות בארץ.

 

חברת משי הסעות מציגה מגוון רחב של שירותי הסעה לכל מטרה, אחת ההסעות החשובות ביותר זוכה לטיפול מקצועי בכל דקה של נסיעה. כל הורה ששולח את הבן או הבת למוסד חינוכי מסוים יכול להיות רגוע בזכות שימת בטיחותם של הילדים בראש הרשימה בכל הסעה לכל מוסד ומוסד שמחכה להם.

 

הקפדה אמיתית על נושא הבטיחות
בעניין הבטיחות אי אפשר לעגל פינות או לקחת סיכון כזה או אחר באף רמה שהיא. לכן, הסעות בתי ספר ומוסדות מסופקים ע"י משי הסעות בצורה ברורה ובהתאם לחוק הישראלי. כך לא משאירים שום דבר לידי המזל, ורואים כיצד בכל יום נוסעים וחוזרים בשלום המון ילדים בגילאים שונים.

כל רכבי חברת משי הסעות מוקצים למטרה של הסעות בתי ספר ומוסדות ועומדים בתקנים שקבע משרד התחבורה.. הדבר אומר הקפדה על הסעת ילדים בגילאים שונים, ברכבים שכוללים אבזור מתאים כמו חגורות בטיחות ועוד אמצעים שלא קיימים ברכב רגיל. יחד עם בדיקה תקופתית של הרכבים ניתן לספק רמת בטיחות אמיתית.

 

יתרונות שקשה להתחרות בהם
מעבר ליצירת מענה אחראי בהתאם לחוק הישראלי לגבי הסעה לבתי ספר, יכול כל הורה לזהות עד כמה לחברת משי הסעות יש המון יתרונות נוספים להציג. מדובר לא רק על פתרון להסעה מרוחקת (כמו אל בתי ספר אזוריים או מוסדות חינוך מיוחדים), אלא גם על הסעות לגני ילדים ואף לקייטנות בתקופות הרלוונטיות.

החברה מקצה נהגים אחראיים בעלי סבלנות רבה לעבודה עם ילדים, היא דואגת לנהל את מסלולי הנסיעה כדי שכל ילד או ילדה יגיעו בזמן למוסד שמחכה להם וייאספו ממנו בחזרה. כך הדבר לגבי כל יום שבו המוסד החינוכי פועל, והדבר מסייע להורים רבים בישראל ליהנות משקט נפשי כשהם שולחים את ילדיהם ללימודים.

אלו שקראו מאמר זה, התעניינו גם ב:  הסעות למוסדות

 

דילוג לתוכן