הסעות עובדים

חוויית נסיעה בטוחה ומפנקת

מזה שנים רבות שהעובדים והעובדות נמצאים במרכז, וערכה של החברה נמדד לא פעם בזכות יכולותיה לספק להם תנאי עבודה נוחים ורווחה. מנכ"לים, סמנכ"לים, מנהלי מחלקות ו מנהלי כוח אדם – משקיעים מחשבה ומשאבים רבים כדי לייצר עבורם את התנאים הללו, מתוך הבנה שהשקעה כזו תוביל להגברת המוטיבציה במקום העבודה. בכלל ההטבות נמצאת במיקום גבוה הסעת עובדים מביתם למקום העבודה ולכיוון השני.

החשיבות המסתתרת מאחורי המחווה, שפשוטה כל כך ליישום, הוא הרבה מעבר להתניידותם של העובדים והעובדות מנקודה A לנקודה B, וטומנת ערכים רבים שנזקפים לחברה.
אגב, הסעת עובדים אינה כרוכה בפרוצדורה מורכבת, לפרטים ניתן לפנות למשרדי משי הסעות

שירותי הסעות עובדים – די לנהיגה בפקקים

ידוע, שאחד מגורמי השחיקה בקרב עובדים ועובדות נשען על נהיגה בזמנים של עומסי תנועה כבדים. בסופו של דבר, כמה שלא ננסה לסובב זאת, יום העבודה במקומות עבודה שונים מתחיל ונפתח באותן שעות, פחות או יותר. אם בעבר השעה שש בבוקר הייתה ידועה כתזמון נהדר ליציאה לדרך, מתגלה בשנים האחרונות עומס תנועה כבד גם בשעה הזו.

הסעת עובדים אומנם אינה תורמת באופן ישיר לנושא עומסי התנועה. אולם באופן עקיף, ברור שככל שתהיה מודעות גבוהה יותר להסעות מרוכזות, כך תפחת התנועה על הכביש [כמובן מדובר בשינוי נרחב].

מעבר לתרומה לאיכות הסביבה, מסירה הסעת העובדים והעובדות מעל כתפיהם את עול הנהיגה הקשה. ידוע שנהיגה בעומס תנועה יוצרת בקרב הנוהגים תחושה של עייפות, תסכול ואף מעוררת עצבנות. מכאן שהרווח הישיר לחברה הוא הגעה נינוחה למקום העבודה, שמשנה את נקודת הפתיחה שלהם בתחילת היום. העובדים והעובדות יוצאים נשכרים מההסעה גם בתום יום העבודה; וללא ספק מכירים תודה על הערך שמספק להם מקום העבודה מדי יום.

שירותי הסעות לעובדים – נסיעה בטוחה

נהיגה ממושכת "מפתה" נהגים ונהגות לנצל את זמנם לעיסוקים נוספים, שאינם קשורים לנהיגה עצמה; כמו, שליחת מסרונים, בדיקת הודעות דוא"ל, כניסה לאתרים, שיחות טלפונים ועוד. כל אלה עלולים להסיח את מחשבותיהם מהכביש, ולהוביל לתאונת דרכים מצערת.

הסעת עובדים מבטיחה את נסיעתם; שכן חברת הסעות שמתחייבת לבטיחות הנוסעים, תדאג לכך שהנהגים יבצעו את עבודתם במלוא תשומת הלב הנדרשת.

כך סמוכים ובטוחים מנהלי החברות שעובדיהם יגיעו בשלום לכל נקודת יעד – למקום העבודה או לביתם.

הסעות עובדים במרכז – לנצל את זמן הנסיעה לתועלתם האישית

בהמשך לנטייה להסחת הדעת, דווקא במתכונת של הסעת עובדים, מתפנה ידיהם והצורך בתשומת ליבם למתנהל על הכביש, ויש להם אפשרות להתפנות לענייניהם האישיים. לעצום עיניים ולנמנם, לענות להודעות, להקשיב למוזיקה בנוחות, לקרוא ספר ועוד.

חסל סדר איחורים – הסעות פועלים

לא פחות חשוב מכל אלה, ניצב יתרון ההגעה בזמן למקום העבודה. לא עוד עיכוב בפתיחת הישיבה או בהתכנסות למפגש רב משתתפים. ההגעה בידיים של חברת ההסעות, שתדאג להתחייב על מועדי יציאה מדויקים, ותחשב עד כמה שניתן את עומסי התנועה בשעות ההסעה.

מאחלים לכם נסיעה בטוחה למקום העבודה והביתה – לפרטים על הסעות בדרכי המשי מוזמנים ליצור איתנו קשר >>> 

לקוחות שירותי ההסעות שלנו מספרים את הסיפור שלנו הכי טוב !

"התיאום והמקצועיות של חברת משי הסעות בניהולו של איציק הייתה מהגבוהות ביותר אל מול חברות הסעה אחרות עמן אנו פועלים. אני רוצה להמליץ על חברת משי הסעות כחברה מובילה ומקצועית בתחומה"

זהבה וקנין – פנימיית אורט ליבוביץ'

ברצוני לציין את שביעות רצוני המלאה מרמת השירות הגבוהה לה אנו זוכים מחברת "משי הסעות", הבאה לידי ביטוי בבטיחות הנסיעה לחניכי העמותה: דיוק בזמנים, גמישות תפעולית לשינויים, מקצועיות, ניקיון ותקינות רכבים, יחס חם ושירות אדיב. לאור פעילותנו עם חברות הסעה רבות ברחבי הארץ והיכולת לקיים השוואה בנושא, חשוב להדגיש שרמת השירות, התיאום והמקצועיות של חברת "משי הסעות" בניהולו של מר איציק היתה מהגבוהות ביותר אל מול חברות הסעה אחרות עמן אנו פועלים. הריני להמליץ על חברת "משי הסעות" כחברה מובילה ומקצועית בתחומה.
בני וקנין
מנכ"ל עמותת זיו נעורים
ברצוני להביע את הערכתי על שירותי ההסעות של חברת משי הסעות. מזה כחמש שנים אנו נהנים משירות הסעות מצוין, בטוח ואמין. האדיבות, החביבות, מאור הפנים והרגישות שלך לחניכים ולצוות כאחד, ההסעות הנעימות, העמידה בזמנים וההתמצאות בדרכים - כל אלה מעידים על המקצועיות והאנושיות שלך. נכונותך לתת שירות גם בהתאמה לצרכי המערכת, לעיתים בשינויי לו"ז בהתראה קצרה - ראויים לשבח. יישר כח!
טייר אביטל
מנהלת פנימיית אורט נתניה
דילוג לתוכן